Zubní implantáty - Centrum zubní implantologie - Nové Zuby
Call us toll free: +420 774 274 777
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Zubní implantáty

Beautiful young lady smilingPevné a zdravé zuby jsou velmi důležité nejen při kousání stravy, ale mají význam při mluvení pro tvorbu řady hlásek. Přední (frontální) zuby se podílejí na estetice celého obličeje zejména tím, že podepírají rty a vyhlazují vrásky. Zdravé bílé zuby (především ty, které jsou viditelné při úsměvu) jsou popisovány v krásné literatuře jako symbol zdraví, krásy a sex-appealu.

Pěkné zuby přirozené barvy jsou podmínkou harmonie celého obličeje. Jsou současně vizitkou péče o zdraví. Ovšem ne každému je dáno, aby měl vlastní zcela dokonalý chrup. Přitom přední zuby jsou samozřejmě stejně důležité jako zuby vzadu. Předními zuby stravu ukusujeme a zadní zuby ji pak rozmělňují. Pokud chybí zadní zuby, pak přední zuby přetěžujeme a brzy o ně můžeme přijít. V každé čelisti bychom měli mít řadu minimálně 12 zubů. Takovým chrupem můžeme přijímat stravu bez jakéhokoli omezení.

Nejpřirozenější a nejbližší náhradou zubů jsou zubní implantáty. Kvalitní titanový zubní implantát zavedený do kosti trvale nahrazuje kořen zubu, na který lze upevnit buď korunku anebo na několik implantátů můstek či celkovou náhradu. Implantáty tak poskytují unikátní řešení pro ošetření zčásti nebo zcela bezzubých čelistí. Kvalitní zubní implantáty vyráběné renomovanými světovými výrobci nám umožňují implantovat s velmi vysokou úspěšností, která se trvale pohybuje nad 98 %.

Proč se objednat právě v našem centru?

  • pečlivé vyšetření každého pacienta a vysoce kvalitní ošetření
  • ošetření provádímem podle moderních ale osvěčených postupů
  • naše centrum je vybaveno moderními přístroji a materiály
  • účastníme se pravidelně domácích i zahraničních kongresů, kde i prezentujeme i naše zkušenosti
  • ošetříme i velmi závažné defekty chrupu a nabízíme služby i těm pacientům, kteří byli z tohoto důvodu v jiné praxi odmítnuti

Objednejte se

Potřebujete se objednat na termín, který vyhovuje vám. Objednejte se a společně najdeme nejlepší termín.

 

OBJEDNAT SE