Komplexní a estetické ošetření chrupu v centru zubní implatnologie
Call us toll free: +420 774 274 777
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Komplexní a estetické ošetření chrupu

Vše vysvětlíme a pomůžeme

Naše Centrum zubní implantologie je zaměřeno na komplexní ošetření chrupu. Pacient je vždy v úvodu dokonale vyšetřen a je provedeno velmi kvalitní zobrazení pomocí tzv. intraorálního rentgenového snímku popřípadě v kombinaci s panoramatickým rentgenovým snímkem. Je sestaven plán ošetření s podrobnou cenovou kalkulací a časovým plánem a vše je pacientovi velmi detailně vysvětleno. Popřípadě je navrženo více možností ošetření. Úvodní vyšetření je zcela bezbolestné. Pro všechna zubní ošetření využíváme k potlačení bolesti lokální injekční anestesii, takže kromě píchnutí injekce necítíte žádnou bolest. U náročnějších a delších výkonů, anebo u těch pacientů, kteří mají opravdu velký strach z ošetření, doplňujeme místní znecitlivění (injekční anestézii) ještě přispáním při výkonu. Celý průběh ošetření má spád. Vzhledem ke krátkým objednacím dobám a kvalitním implantátům, které vyžadují pouze několikatýdenní vhojování, netrvá celková léčba dlouho.

Dentální hygiena

K udržení zdravé dutiny ústní především zdravých zubů je důležité pravidelné čištění zubů a opakované kontroly u zubního lékaře. Kromě domácího čištění zubů zubním kartáčkem „dvakrát denně dvě minuty“ a mezizubním kartáčkem je nezbytné, aby zuby byly čištěny i odborně. Profesionální čištění zubů provádí specialistka – zubní hygienistka. Ta je schopna pomoci dočistit i t méně dostupná místa chrupu. Samozřejmostí je předvedení správného způsobu čištění zubů a výběr toho vhodného typu kartáčku a velikosti mezizubních kartáčků. Zubní hygienistka odstraní zubní kámen, zbavuje zuby skvrn a pigmentací, provádí vyleštění výplní či ošetření zubů fluorem a navíc může zhotovit tzv. návleky na domácí bělení. Dokonalou ústní hygienou se velmi účinně snižuje riziko vzniku zubního kazu a onemocnění dásní. Zdravé zuby a dásně jsou také předpokladem kvalitního stomatologického ošetření. Pravidelné pečlivé čištění zubů (domácí i profesionální) je nezbytnou součástí léčby parodontózy (správně parodontitidy) a podmínkou dlouhodobé životnosti zubních implantátů.

 

Proč se objednat právě v našem centru?

  • pečlivé vyšetření každého pacienta a vysoce kvalitní ošetření
  • ošetření provádímem podle moderních ale osvěčených postupů
  • naše centrum je vybaveno moderními přístroji a materiály
  • účastníme se pravidelně domácích i zahraničních kongresů, kde i prezentujeme i naše zkušenosti
  • ošetříme i velmi závažné defekty chrupu a nabízíme služby i těm pacientům, kteří byli z tohoto důvodu v jiné praxi odmítnuti

Objednejte se

Potřebujete se objednat na termín, který vyhovuje vám. Objednejte se a společně najdeme nejlepší termín.

 

OBJEDNAT SE