Dermální fibrinoterapie
Call us toll free: +420 774 274 777
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Dermální fibrinoterapie

S aplikací fibrinu při chirurgckých výkonech v ústech máme mnohaleté zkušenosti. Používáme jej při implantaci, při odběru a zpracování kostních štěpů, při plastických operacích dásně, při parodontóze a kolem implantátů. Používá se extrudát vlastní krve pacienta s velkým obsahem růstových faktorů.

Dermální fibrinoterapie je technika, při které aplikujeme fibrin velmi tenkou 4 mm dlouhou jehličkou sérií malých vpichů do kůže obličeje do místa vrásek a jejich okolí. Růstové faktory mají za úkol zaktivovat “líné“ fibroblasty, buňky, které tvoří kolagen, elastin, které kůži dávají mladistvý vzhled a tím se znatelně posílí přirozené hojivé procesy v organismu. Regenerativní efekt má fibrinoterapie i na vyhojení čerstvých a vyhlazení starých jizev.

Fibrinoterapie je vždy nenáročná ambulantní metoda. Do krve se nic nepřimíchává, do těla se nedostává žádná cizorodá látka. Není tak možná alergická reakce. Celá metoda je tak velmi bezpečná a zcela přírodní. Před procedurou odebereme žilní krev z předloktí a tu necháme stočit v centrifúze. Fibrin aplikujeme injekčně do kůže obličeje, ale i krku. U hlubších vrásek můžeme do fibrinu přidat kyselinu hyaluronovou.

Výkon i s přípravou netrvá déle než jednu hodinu. Cena celého ošetření je 5.000,- Kč. Celá procedura se provádí v povrchové anestesii po aplikaci anestetického krému a v okolí úst pak v injekční anestesii. Není zapotřebí žádná hospitalizace. Před výkonem musí být kůže vyčištěná, zbavená všech líčidel, po aplikaci anestetického krému ji my omyjeme a dezinfikujeme. Po aplikaci injekčního fibrinu, na závěr procedury přikládáme na obličej chladivou hydratační masku. Následující 2 týdny je doporučeno se neslunit. Celá procedura se opakuje po 2 týdnech přibližně třikrát. Procedura je vhodná pro ženy i muže od 35-40 let výše.

Především stárnutím a nadměrným působením slunce dochází ke ztenčování kůže především vytrácením kolagenových vláken a elastinu. Kůže mívá nepravidelné pigmentové skvrny a objevují se na ní vrásky. Hydratací kůže obličeje a kombinací mesoterapie a růstových faktorů z plazmy bohaté na trombocyty samotné pacientky či pacienta se revitalizuje pleť, dochází k nabuzení buněk, které vytvářejí kolagen a elastin. Kůže se vyjasňuje, vypíná, vyhlazuje a má zdravější a mladistvější vzhled. Mikrojehličková mesoterapie se provádí plošnou a velmi mělkou invazí. Cena ošetření je 3.000,- Kč.

Kdo u nás dermální estetiku provádí:

DR. MARTINA FRAŇOVÁ

Martina Fraňová se několik let zabývá dermální estetikou, absolvovala řadu kurzů a školení se zaměřením na neinvazivní dermální korekci, beautification a anti-aging. Dr. Fraňová je současně i estetický stomatolog.

 

 

 

 DR. JIŘÍ KRUG

Jiří Krug je maxilofaciální chirurg a specialista v aplikaci intradermální fibrinoterapie.

 


Proč se objednat právě v našem centru?

  • pečlivé vyšetření každého pacienta a vysoce kvalitní ošetření
  • ošetření provádímem podle moderních ale osvěčených postupů
  • naše centrum je vybaveno moderními přístroji a materiály
  • účastníme se pravidelně domácích i zahraničních kongresů, kde i prezentujeme i naše zkušenosti
  • ošetříme i velmi závažné defekty chrupu a nabízíme služby i těm pacientům, kteří byli z tohoto důvodu v jiné praxi odmítnuti

Objednejte se

Potřebujete se objednat na termín, který vyhovuje vám. Objednejte se a společně najdeme nejlepší termín.

 

OBJEDNAT SE