Cena za ošetření v centru zubní implantologie
Call us toll free: +420 774 274 777
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Cena za ošetření v centru zubní implantologie

Naše Centrum zubní implantologie nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou. Veškerou péči si hradí pacient sám. Na druhé straně žádná zdravotní pojišťovna v České republice nehradí žádnou část ošetření pomocí zubního implantátu. Cena zavedení zubního implantátu, jeho zaslepení krycím šroubkem, zašití a následné kontroly včetně materiálu je 22.000,- Kč. Po vhojení se do implantátu fixuje protetický pilíř (8.000,- Kč) a na něj se cementuje nebo šroubuje korunka (12.500,- Kč). Celokeramická korunka na přední zub stojí 14.500,- Kč. Cena protetického pilíře a korunky se přitom liší podle použité materiálu a typu náhrady. Ceny zahrnují práci a materiál a veškeré komponenty. Přidání umělé kosti nebo přenos vlastní kosti (augmentace) či plastika měkké tkáně jsou účtovány zvlášť. S detailní cenou včetně cenového plánu Vás seznámíme během úvodní konzultace, které v našem centru trvá 45-60 minut a stojí od 1.000,- Kč do 2.000,- Kč.

Vytažení zubu moudrosti se liší podle toho, zda se jedná o horní nebo dolní zub moudrosti a podle toho, jak je zub v kosti uložen (nahoře od 2.000,- Kč a dole od 4.000,- Kč). Resekce kořenového hrotu včetně zpětného zaplnění kořenového kanálku a včetně následných rentgenových kontrol stojí podle pozice od 13.000,- Kč.

Splátkový způsob platby neprovádíme, ale celé ošetření se děje v několika krocích, které jsou zejména v horní čelisti od sebe několik měsíců. Platba je pak prováděna jen za to, co se provede a tedy připomíná splátky.

Proč se objednat právě v našem centru?

  • pečlivé vyšetření každého pacienta a vysoce kvalitní ošetření
  • ošetření provádímem podle moderních ale osvěčených postupů
  • naše centrum je vybaveno moderními přístroji a materiály
  • účastníme se pravidelně domácích i zahraničních kongresů, kde i prezentujeme i naše zkušenosti
  • ošetříme i velmi závažné defekty chrupu a nabízíme služby i těm pacientům, kteří byli z tohoto důvodu v jiné praxi odmítnuti

Objednejte se

Potřebujete se objednat na termín, který vyhovuje vám. Objednejte se a společně najdeme nejlepší termín.

 

OBJEDNAT SE