Komplexní a estetické ošetření chrupu v centru zubní implatnologie
Call us toll free: +420 774 274 777
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Neinvazivní estetické zákroky

Jaké neinvazivní ošetření u nás můžete navštívit?

1. “Pokožka aristokratky”

Ošetření se skládá z chemického ošetření kůže (peelingu) s vitamínem C a kyselinou hyaluronovou. Poté na kůži nanášíme roztok s vitamínem C, který vaši pleť rozzáří a na závěr kůži obličeje zklidníme pleťovou maskou. Zkrátka skvělý odpočinek pro vaši pleť.

Zvýhodněná cena 2.400 Kč

Vhodné pro obličej se známkami nerovností, pigmentací. Vlivem slunečního záření, hormonálními změnami i stárnutím dochází ke zvýšené produkci melaninu a s tím spojených nežádoucích hyperpigmentací. Vitamín C v těchto případech velmi se účinně zabírá a obnovuje původní vzhled pleti.

2. Biorevitalizace nukleotidy Plinest s aplikací masky

Chcete vidět okamžitý výsledek na vaší pleti? Pak si objednejte toto anti-age ošetření. Na vaší pleti ucítíte vlnu hydratace a omlazení. Biorevitalizace nukleotidy od firmy Mastelli účinně bojuje se stárnutím, navrací pleti hydrataci a přirozenou krásu. Po ošetření se budete cítit jako nový člověk.

Zvýhodněná cena: 4.000 Kč

Vhodné pro oživení unavené a ochablé kůže obličeje, které chybí její přirozené vypnutí, lesk a šťavnatost, dále na pigmentace způsobené věkem, nezdravým životním stylem a kouřením, jizvami po akné. Musí se ovšem aplikovat alespoň 3x s rozestupem cca 3 týdny.

3. Mezoterapie Mesotech, Lift Method od firmy K-Surgery včetně aplikace masky

Získejte svěží, zářivý a odpočatý vzhled díky mezoterapii obličeje, pokožky krku a dekoltu. Miniinvazivní způsob aplikace velmi intenzivně hydratuje pleť, napravuje poškozenou kolagenovou a elastinovou vrstvu a tím velmi účinně pleť zpevňuje a osvěžuje. Mezoterapie u nás v různých variantách, dle vlastního výběru na obličej, krk, dekolt, popř. hřbet rukou.

Zvýhodněná cena: 3.500 Kč

Vhodné pro střední a hluboké vrásky, vhodné pro zvýšení elasticity pokožky s anti-age komplexem

4. Zpevnění krku a dekoltu liftingový preparátem Total Shape

V rámci tohoto ošetření se zaměříme na lifting krku a dekoltu díky unikátní složce, která v sobě obsahuje liftingový preparát na obnovu syntézy kolagenu.

Zvýhodněná cena: 2.400 Kč

Vhodné pro zralou ochablou pokožku, například po hubnutí, drsnou nebo hrbolatou kůži po odstranění podkožního tuku.

5. Ošetření CO2 maskou

Ošetření, které je vhodné na okysličení pleti. Účinek karboxyterapie je především ve zlepšení krevního oběhu v měkkých tkáních a tím vede ke zvýšení dodávky kyslíku a živin do povrchových vrstev kůže. To zcela jistě vede ke zlepšení elasticity pokožky, k vyhlazení vrásek. Navíc skvělý odpočinek pro vaši pleť.

Cena: 1.800 Kč

6. Dermální fibrinoterapie

Kromě dermálních neinvazivních aplikací nabízíme i aplikaci fibrinu, který obsahuje velké množství růstových faktorů. Fibrin získáme po odběru krve v centrifuze. Fibrin aplikujeme velmi tenkou jen 4 mm dlouhou jehličkou do kůže obličeje do místa vrásek a jejich okolí. Výkon se provádí po aplikaci anestetického krému a je bezbolestný. Procedura se kombinuje s mikrojehličkovou mesoterapií. Kůže se vyjasňuje, vypíná, vyhlazuje a má zdravější a mladistvější vzhled.

Cena: 5.500 Kč mikrojehličková mesoterapie: 3.000 Kč

Vhodné pro zralou pigmentovanou kůži, středně hluboké vrásky, vyhojení čerstvých a vyhlazení starých jizev.

Ke všemu náleží očištění, příprava pokožky a po ošetření i aplikace speciálního krému.

Každému ošetření předchází důkladná odborná konzultace, kde řešíme stav pokožky zcela komplexně a nastavujeme plán na míru každého klienta.

Kdo u nás ošetření provádí?


Dr. MARTINA FRAŇOVÁ

Martina Fraňová se několik let zabývá dermální estetikou, absolvovala řadu kurzů a školení se zaměřením na neinvazivní dermální korekci, beautification a anti-aging. Dr. Fraňová je sočasně i estetický stomatolog.

 

 

 

 

 

Dr. JIŘÍ KRUG

Čelistní a obličejový chirurg a implantolog, který má dlouhodobé zkušenosti s aplikací plazmy a fibrinu.

 

 

 

 

 

Proč se objednat právě v našem centru?

  • pečlivé vyšetření každého pacienta a vysoce kvalitní ošetření
  • ošetření provádímem podle moderních ale osvěčených postupů
  • naše centrum je vybaveno moderními přístroji a materiály
  • účastníme se pravidelně domácích i zahraničních kongresů, kde i prezentujeme i naše zkušenosti
  • ošetříme i velmi závažné defekty chrupu a nabízíme služby i těm pacientům, kteří byli z tohoto důvodu v jiné praxi odmítnuti

Objednejte se

Potřebujete se objednat na termín, který vyhovuje vám. Objednejte se a společně najdeme nejlepší termín.

 

OBJEDNAT SE